![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9952017
*
nr 995 2017
Karmstolar
1 par, 1950-tal, Sommen Möbelfabrik
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:03:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 16:14:42
1
300 kr
28/10 08:45:27
2
900 kr
29/10 12:04:55
3
600 kr
29/10 12:04:55
2
700 kr (Budbetjänt)
29/10 12:05:05
3
900 kr
29/10 12:05:05
2
900 kr (Budbetjänt)
29/10 12:05:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sommen möbelfabrik stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:35
-
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:41
*
Karmstolar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2017
Karmstolar
1 par, 1950-tal, Sommen Möbelfabrik
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/10 16:14:42 | 1 | 300 kr |
28/10 08:45:27 | 2 | 900 kr |
29/10 12:04:55 | 3 | 600 kr |
29/10 12:04:55 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
29/10 12:05:05 | 3 | 900 kr |
29/10 12:05:05 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
29/10 12:05:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{4DA5D93D-6076-4463-A034-4B9C879FD2C4}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar sommen möbelfabrik stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:35 -
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:41